Rohové skříně

Moderní a praktická rohová skříň do ložnice

Rohová skříň Cristalera v dekoru jasan/bílá oživí, zútulní, zkrášlí váš interiér, a především efektivně vyřeší rohový prostor, jakožto poskytne potřebné místo pro vaše oblečení. Dvoudveřová skříň s masivními prvky s výraznou reliéfní kresbou je opatřena praktickými kovovými úchyty, které se postarají o snadnou manipulaci při otevírání a zavírání. Vnitřní prostor je řešen závěsnou šatní tyčí a policemi. Vaše oblečení bude přehledně uspořádané ve skříni a ve vašem interiéru bude pořádek.

Cena v době recenze: 10 290 Kč

Praktická šatní skříň v dekoru dub artisan

Potřebujete netradiční řešení pro váš interiér? Určitě se podívejte na rohovou šatní skříň z kolekce LEORI! Nábytek je velmi funkční a navíc má jedinečný design. Výběrem rohové šatní skříně z kolekce LEORI kupujete nejen krásný kus nábytku, ale také tu nejvyšší kvalitu!

Cena v době recenze: 10 219 Kč

Praktická dvoudveřová dřevěná rohová šatní skříň

Rohová dvoudveřová skříň disponuje kombinovaným úložným prostorem za plnými dvířky. Využít můžete buď část s  věšákovou tyčí, nebo část s policemi.

Cena v době recenze: 10 290 Kč

Praktická skříň TOLEN s policemi a zásuvkou

Milujete nábytek, který lze využít prakticky v jakémkoli interiéru? Skříň TOLEN vyniká jak provedením, tak kvalitním materiálem. Praktická skříň, která najde využití v každém interiéru a v každé domácnosti. Už samotná kombinace dřeva a kovu přidává na originálním a současně elegantním vzhledu. Vnitřek má policový systém a stejně tak i prostor se šatní tyčí. Spodní části je řešena praktickou zásuvkou. K tomu lze využít i otevřený prostor.

Cena v době recenze: 6 719 Kč

Vysoká skříň vhodná i do malého prostoru

Jednodveřová skříň WIKTORIA 1D je ideálním nábytkem, který oceníte v každé domácnosti a prostoru. Je to zásluhou důmyslného provedení a rozměru. Vnitřní prostor je řešen 2 policemi a prostorem se šatní tyčí. Skříň lze využít nejen coby šatní na oblečení v jakékoli místnosti, stejně tak dětském či studentském pokoji, ale také poslouží v koupelně, v pracovně nebo i hostinském pokoji. Rovněž do ní můžete uložit nejen oblečení, ale také hračky, pracovní věci apod.

Cena v době recenze: 2 299 Kč

Rohová šatní skříň v moderním designu

Zařizujete nové bydlení? Vybíráte skříň do ložnice, obývacího či studentského pokoje? Máte rádi nábytek, který vyniká jak nadčasovým designem, praktičností, tak i samotným efektem provedení? Rohová skříň Titto v dekoru antracit/dub sonoma zaujme na první pohled samotným designem. Skříň, která tak efektivně vyřeší rohový prostor, skýtá dostatek místa pro veškeré vaše oblečení. Designová rohová šatní skříň má precizní vnitřní řešení, které skýtá dostatek místa pro přehledné uspořádání oblečení. Uvnitř je v horní části police, kam je možno dát čepice, rukavice apod. Nechybí dostatečně prostorné police na uložení věcí a stejně tak šatní tyč.

Cena v době recenze: 2 899 Kč

Bílá rohová skříň OLA SZ06

Skříň v moderním designu, vhodná do kanceláří, domácností, hotelů, penzionů, ubytoven… Skříň OLA se skládá ze 2 dveří za nimiž se nachází 4 policové úložné prostory na oblečení, hračky, nářadí či další věci v domácnosti nebo na pracovišti a 2 šatní tyče na zavěšení kabátů.

Cena v době recenze: 4 809 Kč

Rohový šatní organizér RUMIA z látky a kovu

Rohový šatní organizér RUMIA dokonale zapadne do prázdného nevyužitého kouta. Využije prázdné místo a vytvoří další odkládací prostor. Police se nacházejí ve dvou patrech ve spodní části a také svisle v rohové části. Přední stěna se dá vyrolovat a vy si spokojeně můžete vyndat nebo poskládat oblečení.

Cena v době recenze: 1 190 Kč

Praktická skříň vhodná i do menšího interiéru

Šatní skříň je řešením pro uložení potřebných věcí. Skříň je vybavena dvířky, a šuplíky ve spodní částí. Skříň lze s úspěchem použít jak v kancelářské místnosti, tak i v obytném interiéru. Její univerzální charakter umožňuje všestranné využití, které bude dokonalou kombinací efektního vzhledu a velmi praktického využití.

Cena v době recenze: 4 145 Kč

Rohové skříně se perfektně hodí do každé domácnosti s jedním nebo více nevyužitými kouty. Takový typ skříně nezabere moc místa vzhledem k tomu, kolik se do ní vejde věcí. Skříň do rohu si můžeme koupit již hotovou, případně nechat vyrobit na zakázku. Musíme si dobře proměřit prostor a zjistit, jakým způsobem se otevírají dveře skříně, nebo pouvažovat nad posuvnými dveřmi.

Dobře měřte!

Neumíte si představit, zda vám bude do místnosti rohová skříň pasovat? Dobře měřte! U menší skříně musíte počítat od rohu místnosti na každou stranu přibližně 1,5 m a tyto body spojit. U větších je nutno počítat minimálně se dvěma metry. Pokud jde o výšku, skříň na míru využije celou výšku místnosti, na skříň zakoupenou, ale nižší, se dá pořídit nástavec. Pro dokonalé zapadnutí nábytku do interiéru doporučujeme využít služeb odborné firmy nebo bytového designera.

Solitér, nebo sestava skříní?

Solitérně stojící rohové skříně s trojúhelníkovitým půdorysem jsou nejběžnějším a nejjednodušším typem rohových skříní. Takovou skříň můžeme napojit z jedné či druhé strany na další skříň a vytvořit mimořádně rozlehlý úložný prostor. Rohové skříně se hodí do chodby, ložnice i dětského pokoje.

Jak vyřešit interiér rohové skříně

Interiér rohové skříně v sobě pojme velké množství oblečení. Podle vlastních preferencí můžeme mít kombinaci věšáků, šatních tyčí, poliček, šuplíků a zásuvných modulů. Využijeme háčky na pásky, držáky na kalhoty, zásuvky na kravaty, věšáky na klobouky, stojany na deštníky a další vychytávky.

Do rohové skříně se perfektně hodí led osvětlení a na dveře zrcadlo. Kombinace vnitřních zrcadel umožní vidět se ze všech stran, zrcadla se ale hodí i na zevní stranu dveří.