Látkové a textilní skříně

Praktická textilní skříň Adell NY s motivem velkoměsta

Potřebujete šatní skříň do ložnice, studentského či hostinského pokoje? Bydlíte v pronájmu a pořizujete takové věci, které se případně můžou stěhovat bez problémů s vámi? Textilní šatní skříň Adell NY zaujme na první pohled. Vyniká designem. Velká šatní skříň s motivem světové metropole New York. Skříň, která bude jedinečným doplňkem do vašeho interiéru. Vnitřní prostor je řešen šatní tyčí. Spodní plocha poskytne místo pro věci, ale také lze doplnit boxy pro přehlednější uspořádání. Skříň díky provedení je vhodná do nejrůznějších interiérů.

Cena v době recenze: 745 Kč

Moderní textilní šatní skříň v černém provedení

Textilní šatní skříň Snan v černém provedení vyniká samotným designem a efektivním vnitřním uspořádáním. Moderní, praktická skříň je vhodná do šatny, ložnice i studentského pokoje. Prostorná skříň je patřičně stabilní díky kovové konstrukci a ideální do jakéhokoli prostoru a stylu zařízení. Vnitřní prostor je řešen po stranách prostornými policemi. Střed je vybaven praktickou šatní tyčí na zavěšení oblečení, abyste ho měli v perfektním a nepomačkaném stavu. Věci uvnitř skříně jsou chráněny před prachem a nečistotami. A to zásluhou uzavírání skříně na suchý zip. Rolovací systém uzavírání je velmi efektivním a praktickým řešením.

Cena v době recenze: 1 149 Kč

Praktická textilní skříň s 8 policemi

Prostorná textilní skříň je skvělým řešením kde uschovávat vaše oděvy. Skříň má kovový rám s plastovými konektory, je snadno a rychle sestavitelná. Skříň má 8 polic – 4 na každé straně, 2 police uprostřed v dolní části a dvě boční kapsy, místo pro ramínka (tyč uprostřed). Zapínání je na zip.

Cena v době recenze: 1 109 Kč

Rohový šatní organizér RUMIA z látky a kovu

Rohový šatní organizér RUMIA dokonale zapadne do prázdného nevyužitého kouta. Využije prázdné místo a vytvoří další odkládací prostor. Police se nacházejí ve dvou patrech ve spodní části a také svisle v rohové části. Přední stěna se dá vyrolovat a vy si spokojeně můžete vyndat nebo poskládat oblečení.

Cena v době recenze: 1 190 Kč

Textilní víceúčelová praktická skříň

Praktická textilní skříň Leila se hodí do každého interiéru. Díky ocelové konstrukci a pevnému, prodyšnému a kvalitnímu materiálu umístěného na rámech, udrží skříň/botník jak několik párů bot, tak i jiné předměty a svršky.

Cena v době recenze: 699 Kč

Úložného místa není nikdy dost. Věděli jste, že skříně nemusí být pouze pevné ze dřeva nebo lamina? Látkové a textilní skříně jsou nejčastěji využívány jako dočasný šatník. Slouží pro ukládání oblečení, bot a drobného textilu. Uplatnit se dají na mnoho způsobů.

Dočasné i dlouhodobější řešení

Látkové a textilní skříně jsou skvělé do dočasného bydlení, případně do malé garsonky nebo studentského pokoje. Zkrátka když nemáte peněz nazbyt, případně zatím nechcete do nábytku v daném místě investovat.

Do textilní skříně se dá uložit jak mimosezonní oblečení, tak i sezonní, dále sportovní věci, boty a doplňky. Někdo má takovou skříň pro módní kousky, které používá denně, jiný zase pro ty, které momentálně skoro nepoužívá.

Mobilní a lehký nábytek

Skříně látkové a textilní jsou koncipovány tak, aby posloužily úplně stejně jako skříně klasické. Jejich účelem je skladování textilu, hraček, knih, domácích potřeb, bot, nádobí či sezonních předmětů. K výhodám textilních a látkových skříní patří jejich mobilnost, lehkost, nízká cena a variabilita použití. Snadno se rozeberou a přesunou z místa na místo. Sestavit je dokáže snad každý. Vejdou se do kufru auta.

Různé velikosti, materiály, tvary, vzory a barvy látkových skříní je předurčují do každého interiéru. Pro jakýkoliv volný kout můžete najít vhodnou textilní skříň. Látkový potah lze prát v pračce a udržovat v čistotě. Ochrání věci před prachem a světlem, zavírají se zipem nebo suchým zipem.