Látkové a textilní skříně

Moderní textilní šatní skříň v černém provedení

Textilní šatní skříň Snan v černém provedení vyniká samotným designem a efektivním vnitřním uspořádáním. Moderní, praktická skříň je vhodná do šatny, ložnice i studentského pokoje. Prostorná skříň je patřičně stabilní díky kovové konstrukci a ideální do jakéhokoli prostoru a stylu zařízení. Vnitřní prostor je řešen po stranách prostornými policemi. Střed je vybaven praktickou šatní tyčí na zavěšení oblečení, abyste ho měli v perfektním a nepomačkaném stavu. Věci uvnitř skříně jsou chráněny před prachem a nečistotami. A to zásluhou uzavírání skříně na suchý zip. Rolovací systém uzavírání je velmi efektivním a praktickým řešením.

Cena v době recenze: 1 149 Kč

Rohový šatní organizér RUMIA z látky a kovu

Rohový šatní organizér RUMIA dokonale zapadne do prázdného nevyužitého kouta. Využije prázdné místo a vytvoří další odkládací prostor. Police se nacházejí ve dvou patrech ve spodní části a také svisle v rohové části. Přední stěna se dá vyrolovat a vy si spokojeně můžete vyndat nebo poskládat oblečení.

Cena v době recenze: 1 190 Kč

Textilní víceúčelová praktická skříň

Praktická textilní skříň Leila se hodí do každého interiéru. Díky ocelové konstrukci a pevnému, prodyšnému a kvalitnímu materiálu umístěného na rámech, udrží skříň/botník jak několik párů bot, tak i jiné předměty a svršky.

Cena v době recenze: 699 Kč

Úložného místa není nikdy dost. Věděli jste, že skříně nemusí být pouze pevné ze dřeva nebo lamina? Látkové a textilní skříně jsou nejčastěji využívány jako dočasný šatník. Slouží pro ukládání oblečení, bot a drobného textilu. Uplatnit se dají na mnoho způsobů.

Dočasné i dlouhodobější řešení

Látkové a textilní skříně jsou skvělé do dočasného bydlení, případně do malé garsonky nebo studentského pokoje. Zkrátka když nemáte peněz nazbyt, případně zatím nechcete do nábytku v daném místě investovat.

Do textilní skříně se dá uložit jak mimosezonní oblečení, tak i sezonní, dále sportovní věci, boty a doplňky. Někdo má takovou skříň pro módní kousky, které používá denně, jiný zase pro ty, které momentálně skoro nepoužívá.

Mobilní a lehký nábytek

Skříně látkové a textilní jsou koncipovány tak, aby posloužily úplně stejně jako skříně klasické. Jejich účelem je skladování textilu, hraček, knih, domácích potřeb, bot, nádobí či sezonních předmětů. K výhodám textilních a látkových skříní patří jejich mobilnost, lehkost, nízká cena a variabilita použití. Snadno se rozeberou a přesunou z místa na místo. Sestavit je dokáže snad každý. Vejdou se do kufru auta.

Různé velikosti, materiály, tvary, vzory a barvy látkových skříní je předurčují do každého interiéru. Pro jakýkoliv volný kout můžete najít vhodnou textilní skříň. Látkový potah lze prát v pračce a udržovat v čistotě. Ochrání věci před prachem a světlem, zavírají se zipem nebo suchým zipem.